KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10201209
nr 1020 1209
Akvarell
Wipp, signerad, -83, bladets mått: 24x33
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:41:30
19/2 15:39:01
150 kr
22/2 19:34:44